Naprawa dachu


Okres jesieni i zimy to czas długich kolejek do firm świadczących usługi dekarskie. Padające deszcze i zimny wiatr z całą siłę odkrywają kolejne uszkodzenia na dachach budynków. Wizja kosztownego i długiego remontu przeraża właścicieli domów, szczególnie gdy budynki mają stare, zabytkowe dachy, o dużej powierzchni, z licznymi załamaniami, oknami. Warto znaleźć na rynku dekarskim dobrą firmę przeprowadzającą renowacje pokryć.
Dobrze przeprowadzona renowacja dachu to nie tylko naprawa pokrycia dachowego. Łatanie dziur, wymiana części połaci lub przekładanie poszycia, wymiana łat to tylko część prac renowacyjnych. Dach powinien zyskać nowe zabezpieczenia przed wilgocią. Woda to największy wróg budynku, więc Hydroizolacje najlepszymi materiałami i przy zastosowaniu najlepszych metod powinna być w planie każdego poważnego remontu dachu.
Podczas renowacji można przywrócić pełną funkcjonalność i piękny wygląd rynnom i rurom spustowym. Ekipa sprawdzi cyrkulację powietrza w otworach wentylacyjnych, a jeśli będzie trzeba udrożni je. Remont i konserwacja obróbek blacharskich, drewnianych elementów po stronie wewnętrznej i zewnętrznej podbitki, montaż nowych lub renowacja starych okien – te i wiele innych prac, które wykona firma renowacyjna skutecznie zabezpieczą nasz dom na kolejne długie lata.
Sprawdź również jaka jest najlepsza membrana dachowa.